novinky

HELIUM KOLEKCE

V naší nabídce je kompletní outdoorová a 100% nepromokavá kolekce pro cyklistiku i turistiku. Ochrání před nepříznivým počasím, nezmoknete, neprofouknete. Je lehká a skladná. NAPROSTO GENIÁLNÍ.

číst více

JEDNA BUNDA STAČÍ NA VŠE

Vloni jsem se naučila, jak žít s 50l věcí – protože víc se do 50l batohu nevejde. Většina z toho se dala obměňovat: hrací karty, knihy a suvenýry k obchodování po cestě, ostatní byly cestovní jednorázové záležitosti.

číst více

GORE-TEX - JAK DOBŘE HO ZNÁTE?

Už vás někdy napadlo, jaký je rozdíl mezi všemi různými typy GORE-TEXu? Není GORE-TEX® prostě jenom GORE-TEX® - náš oblíbený nepromokavý, leč prodyšný materiál, který obsahuje většina nejtechničtějších outdoorových bund?

číst více

ŘADA WHITE ROOM

NAVRŽENA DOBRODRUŽSTVÍM

Oblečení řady White Room z naší lyžařské kolekce je vytvořeno podle požadavků vyznavačů zimních sportů. Je odolné, nepromokavé, prodyšné, vyrobené z 3-vrstvého pružného materiálu s mnoha specifickými prvky, které ocení zejména lyžaři a snowboardisté.

číst více

RUKAVICE DO NEPOHODY

Štiplavý chlad, oslepující srážky, neočekávaná bouře, z hodiny na hodinu může být vše úplně jinak. Předpověď nemusí vypadat lákavě, ale prašan po blizardu zcela určitě ano.

číst více

TECHNOLOGIE AKTIVNÍ IZOLACE

Je to tu zas: přechod z tepla do zimy. Je na čase popřemýšlet, jak se obléct na dobrodružství v přírodě s přihlédnutím k sezónnímu nepředvídatelnému počasí. Nebo se tím už snad nemusíme zabývat?

číst více

MOUNTANEERING - TIPY NA CESTU

Než se obléknete a připravíte se na výlet do hor, projděte si několik tipů od zkušeného horského vůdce Toma Murhpyho. Uvidíte, že to pomůže.

číst více

AscentShell chrání proti dešti a dýchá

Inovace od Outdoor Research - patentovaný materiál - AscentShell – je extrémně prodyšný a přitom voděodolný, zvyšuje pocit komfortu i při aerobní zátěži. Byl vyvinut v laboratořích, testován v těžkých venkovních podmínkách a zdokonalený nejlepšími zkušenými návrháři, kteří již za své návrhy byli oceněni.

AscentShell se stal vyhledávaným a důvěryhodným materiálem všech nadšených milovníků outdooru na všechny druhy sportu – lezení, lyžování, turistiku lezci, a to zejména díky své prodyšné konstrukci.

číst více

Bunda REALM - vrstva

REALM bunda – vaše ochranná vrstva do nejnáročnějších podmínek

Hledáte-li bundu, jež má obojí: je voděodolná a navíc je vysoce prodyšná, právě jste ji našli. Zároveň ji kdykoli můžete úsporně sbalit do malého balíčku a vzít s sebou do batohu pro případ nouze. Nová bunda Realm je vyrobena z materiálu AscentShell. Tento revoluční materiál nové generace je spolehlivý a voděodolný a zároveň maximálně prodyšný. Všechny zipy jsou provedeny ve speciální voděodolné úpravě, střih bundy je vytvarovaný podle postavy a umožňuje pohyb ve velkém rozsahu i v dešti a při nepříznivých podmínkách.

číst více

Jak vybírat bundu do deště

PRŮVODCE VÝBĚREM BUND DO DEŠTĚ

Všichni jsme se už v této situaci ocitli: psychicky připraveni na další výlet si chceme pořídit nové vybavení na výlet do hor a nemůžeme se rozhodnout, po kterém modelu bundy raději sáhnout. Do vyhledávání si dáváme slovo voděodolnost a probíráme se možnostmi… Jak jednoduché je být paralyzován možností volby. Před sebou vidíme celou škálu materiálů s nevídanými vlastnostmi vyvinutými díky inovativním technologiím. Navrch, aby rozhodování nebylo málo, se před našimi zraky rozevře celá paleta barev.

Ať už letíte na výlet do Paříže, nebo bivakovat na Aljašku, podle našich rad vyberete si tu správnou bundu, ve které si vaše cestování budete moct užívat za každého počasí.

číst více

OR HELIUM II

Spolehlivá bunda do větru i deště je vyrobená z velmi lehkého materiálu - můžete ji mít sebou do hor a změna počasí vás rozhodně nezaskočí.

číst více