Bunda REALM - vrstva

REALM bunda – vaše ochranná vrstva do nejnáročnějších podmínek

Hledáte-li bundu, jež má obojí: je voděodolná a navíc je vysoce prodyšná, právě jste ji našli. Zároveň ji kdykoli můžete úsporně sbalit do malého balíčku a vzít s sebou do batohu pro případ nouze. Nová bunda Realm je vyrobena z materiálu AscentShell. Tento revoluční materiál nové generace je spolehlivý a voděodolný a zároveň maximálně prodyšný. Všechny zipy jsou provedeny ve speciální voděodolné úpravě, střih bundy je vytvarovaný podle postavy a umožňuje pohyb ve velkém rozsahu i v dešti a při nepříznivých podmínkách.

REALM bunda – vaše ochranná vrstva do nejnáročnějších podmínek

AcsentShell je velmi pružný materiál a bunda střižená tak, abyste ji mohli nosit vypasovanou na tělo. Nikdy nepocítíte odpor materiálu i při velkém rozsahu vašeho pohybu. Je navržena pro horskou turistiku, a proto má několik velmi šikovných prvků.

Kapuci můžete použít na helmu, má dvě vnější kapsy a jednu vnitřní na vše, co potřebujete mít neustále po ruce. Bunda Realm se dá úsporně složit a pak v batohu nezabírá žádné místo. Strečový materiál poskytuje potřebnou vůli v pase, délka je přesně vypočítaná tak, aby se na bundu dal upevnit např. lezecký postroj. Budete v suchu a ochráněni před nepřízní počasí. Elastický panel na boku vedený po celé délce bundy vám dovolí velký rozsah pohybu podle toho, jak potřebujete. Nebude vás omezovat v pohybu, je prodyšná a storpocentně voděodolná.

Nejvhodnější bunda pro všechny, kdo rádi sportují venku i za extrémních podmínek.

4.5.2017