PRODUKTY

OUTDOOROVÁ KOLEKCE HELIUM

číst více

HELIUM KOLEKCE

V naší nabídce je kompletní outdoorová a 100% nepromokavá kolekce pro cyklistiku i turistiku. Ochrání před nepříznivým počasím, nezmoknete, neprofouknete. Je lehká a skladná. NAPROSTO GENIÁLNÍ.

číst více

JEDNA BUNDA STAČÍ NA VŠE

Vloni jsem se naučila, jak žít s 50l věcí – protože víc se do 50l batohu nevejde. Většina z toho se dala obměňovat: hrací karty, knihy a suvenýry k obchodování po cestě, ostatní byly cestovní jednorázové záležitosti.

číst více

GORE-TEX - JAK DOBŘE HO ZNÁTE?

Už vás někdy napadlo, jaký je rozdíl mezi všemi různými typy GORE-TEXu? Není GORE-TEX® prostě jenom GORE-TEX® - náš oblíbený nepromokavý, leč prodyšný materiál, který obsahuje většina nejtechničtějších outdoorových bund?

číst více

ŘADA WHITE ROOM

NAVRŽENA DOBRODRUŽSTVÍM

Oblečení řady White Room z naší lyžařské kolekce je vytvořeno podle požadavků vyznavačů zimních sportů. Je odolné, nepromokavé, prodyšné, vyrobené z 3-vrstvého pružného materiálu s mnoha specifickými prvky, které ocení zejména lyžaři a snowboardisté.

číst více

RUKAVICE DO NEPOHODY

Štiplavý chlad, oslepující srážky, neočekávaná bouře, z hodiny na hodinu může být vše úplně jinak. Předpověď nemusí vypadat lákavě, ale prašan po blizardu zcela určitě ano.

číst více

TECHNOLOGIE AKTIVNÍ IZOLACE

Je to tu zas: přechod z tepla do zimy. Je na čase popřemýšlet, jak se obléct na dobrodružství v přírodě s přihlédnutím k sezónnímu nepředvídatelnému počasí. Nebo se tím už snad nemusíme zabývat?

číst více